קוסמטיקאית פרא-רפואית בקריות

טיפולים אלה מתבצעים על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית בקריות (קרית ביאליק) ברמה גבוהה ומקצועית מעניק מבחר טיפולים נרחב עבור טיפוח ושמירה על עור הפנים והן עבור שיקומו. בשנים האחרונות, ניתן לראות פריחה חסרת תקדים בכל הנוגע לטיפולי פנים מתקדמים ובתחום מופיעות עוד ועוד שיטות מקצועיות ואיכותיות לשמירה ולטיפוח של עור הפנים. עם זאת, על מנת לנצל היטב את הקדמה הזו ולהעניק לעור הפנים שלנו את הטיפול הטוב ביותר, ישנם שני משתנים בעלי משמעות שחשוב לבחון היטב בטרם נקבל החלטה בתחום. קוסמטיקאית בקריות ? הדס שמריהו!
ההיבט הראשון נוגע לעובדה על פיה חשוב מאוד להכיר היטב את כל מגוון האפשרויות הקיימות בתחום של טיפולי פנים מקדמים, את החסרונות ואת היתרונות של כל טיפול, את האיכויות ואת החומרים בהם נעשה שימוש וכן הלאה.

קוסמטיקאית בקריות ? הדס שמריהו

הסיבה המרכזית ביותר לכך שחשוב להכיר היטב את כל האפשרויות השונות לביצוע טיפולי פנים מתקדמים נובעת מכך שכל טיפול מאפשר ללקוחה ליהנות מיתרונות שונים במקצת ולהגיע אל תוצאות שחשוב להתאים למטרות הלקוחה. כך למשל, בעוד שטיפול מסוג אחד מתאים יותר להבהרת העור ולהעלמת כתמי שמש, טיפול אחר יעזור להעניק לעור מראה צעיר ורענן יותר וימנע הופעת קמטים וחשוב לוודא כי הטיפול שנקבל אכן יענה על הצורך הפרטי שלנו.
קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו

תחת ההגדרה הכללית של טיפולי פנים מתקדמים ניתן לציין מגוון רחב של טיפולי פילינג שונים. בטיפולים אלו, המטרה העיקרית היא קילוף שכבת העור הראשונית תוך החייאת התאים המתים והענקה של מראה חדש, צעיר ורענן יותר. בדרך כלל, פנייה אל קוסמטיקאית רפואית, מיומנת ומקצועית תאפשר לבחור בין סוגים שונים של טיפולי פנים מתקדמים מסוג פילינג בהתאם לצורך שלנו, החל מפילינג המיועד לטיפול באקנה, דרך פילינג המיועד לפיגמנטציה או לקמטים וכלה בטיפולי פילינג המיועדים לטיפול בפטריות עור (פנגוס) או לטיפול בעור הידיים. כמו כן, תחת ההגדרה של טיפולי פילינג מתקדמים ניתן לכלול גם טיפולי אנטי אייג'ינג חדשניים ואיכותיים. קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו !

טיפולים חדשניים אלו מתבצעים במרכז היופי של הדס ומיועדים למניעת הזדקנות והצערת מראה העור ורק בחירה בקוסמטיקאית רפואית P.M.E מנוסה תבטיח תוצאות מרשימות ושביעות רצון תוך זמן קצר. קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו

טכנולוגיית הIPL  מחדירה קרני אור נראה וקרני אינפרא אדום לעומק העור. האור הוא למעשה אנרגיה, שבאורך הגל המתאים מתבייתת על פיגמנטים שונים, נבלעת בתוכן מחממת ומפרקת אותם. רצוי לדעת כי כתמי עור הנוצרים בעומק ורק מתחת לפני העור ומקורם בשכבת הדרמיס, אליה קרמים קוסמטיים אינם יכולים לחדור. האור שמוקרן מהמכשיר המיוחד מגיע לשכבות העור העמוקות ופותר את הבעיה מהבסיס. השילוב בין המכשירים נותן תוצאות מרביות. קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו !

אצל אנשים בעלי גוון עור בהיר ישנה שכיחות לכתמי שמש ונמשים הנוצרים ע"י חשיפה ממושכת לשמש, אך גם נשים וגברים בעלי נתונים גנטיים, כתמי גיל ונימים מתאימים להיעזר בטיפול החדשני. קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו!
סידרה של חמישה טיפולים יכולים לפתור את בעיות העור והפיגמנטציה שלך אחת ולתמיד.

מחפשת קוסמטיקאית בקריות? הדס שמריהו קוסמטיקאית רפואית בקרית ביאליק
שירות מכל הלב - חייגו עכשיו לקביעת תור.

054-2116179
logo בניית אתרים